Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja (Stockmann Daily Special)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 390579

Tööpakkumise number

390579

Töö kirjeldus

• klientide sõbralik teenindamine;
• töö kassas;
• toidu väljastamine ja teenindusala korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui:
• oled särav, sõbralik ja julge suhtleja;
• oled oma töös kiire ja täpne;
• oskad töötada nii meeskonnas kui iseseisvalt;
• räägid head eesti ja vene keelt.

Kasuks tuleb inglise keele oskus ja varasem töökogemust toitlustuses.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• sõbralikku ja toetavat töökollektiivi ning kaasaegseid töötingimusi;
• arenemisvõimalusi suures rahvusvahelises toitlustusettevõttes;
• ettevõttepoolseid soodustusi ja väärilist töötasu.

Lisainfo

Pakume tööd täistööajaga klienditeenindajale:

Stockmann Daily Special (Liivalaia 53, Tallinn)
Tööaeg: vahetustega, graafiku alusel.

NB Võtame ühendust vaid sobilike kandidaatidega.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
2. september 2015
Kuulutus sisestati:
4. august 2015

Baltic Restaurants Estonia alustas oma tegevust Eestis 1993. aastal. Peamine äritegevus on seotud igapäevase personali- ja õpilastoitlustusega ning kaubanduskeskuste kohvikutes opereerimisega. Lisaks pakume oma klientidele ka catering teenust. Oleme arenev toitlustusettevõte, mis vastavalt oma teeninduspõhimõtetele pakub oma klientidele lihtsust ja kindlustunnet läbi kvaliteedi ja efektiivsuse. Meie tegutsemise põhimõtted on: • kliendi rahulolu • toidu kvaliteet • sortimendi mitmekesisus • tervislikkus. Hetkel töötab Baltic Restaurants Estonia AS üle 500 inimese ning pakume oma teenust 78 erineval aadressil üle Eesti.