Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja / Server

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 524110

Tööpakkumise number

524110

Töö kirjeldus

Restaurant Ramm, Padise mõisas, otsib oma meeskonda tublit A´la Carte teenindajat. Otsime klienditeenindajaid nii suvehooajaks kui ka täistööajaks aastaringselt.

Padise Mõis asub 45 minutilise autosõidu kaugusel Tallinnast (20 minuti kaugusel Keilast).

Oleme hotellirestoran seega pakume klientidele nii hommikusööki, toitlustame seminare, pulmasid ja pidupäevi ning oleme avatud ka A´la Carte restoranina.
Meie soov on pakkuda kliendile parimat teenindust, seega sinu osa selles on väga suur.

Nõudmised kandidaadile

Sinu kasuks räägivad järgmised omadused:

– Oled energiline ja hea suhtleja
– Oskad naeratada ja oled sõbralik
– Vanus alates 18. eluaastast
– Oled kohusetundlik ja korrektne
– Oled õppimisvõimeline ning meeskonnatööle suunatud
– Valdad suhtlustasandil eesti ja inglise keelt
– Omad transporti või võimalust liikuda iseseisvalt Padisele

Ettevõte pakub

Meie pakume sulle omalt poolt:

– Kohapealset väljaõpet
– Ühistranspordi kompensatsioon
– Arenguvõimalust klienditeenindus valdkonnas
– Töötamist graafiku alusel
– Koolitusi ja meeskonna ühisüritusi
– Firmasiseseid soodustusi

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
1. mai 2018
Kuulutus sisestati:
2. aprill 2018
Brutopalk:
Alates 4.2 kuni 5.5 EUR tunnis

Padise mõis on väike von Rammide perekonnale kuuluv hotell ja restoran, mis asub Padisel, Tallinnast 45 minutilise autosõidu kaugusel. Mõisahoones asuvas hotellis on hetkel 13 tuba (tulevikus kokku 20 tuba), a’la carte restoran ning saalid erisuguste sündmuste korraldamiseks. Padise mõis on kasvav väikeettevõte, kelle peamiseks eesmärgiks on areneda ning tagada oma klientidele kõrgel tasemel klienditeenindus. Padise mõis ootab oma kollektiivi kohusetundlikke ning sõbralikke töötajaid, kes soovivad end arendada või täiendada hotellinduse valdkonnas.