Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #460810

Klienditeenindaja-seadmeväljastaja Peterburi tee rendipunktis

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • seadmete väljastamine ja vastuvõtmine
  • seadmete ladustamine, vajadusel puhastamine
  • rendilepingute koostamine arvutis

Ootused kandidaadile

  • tehnilise taibuga, aktiivne ja algatusvõimeline
  • kohusetundlik, täpne, aus
  • eesti keele oskusega
  • on kursis ehituse- ja ehitustööriistadega seonduvaga

Kasuks tuleb vene keele oskus

Ettevõte pakub

  • püsivat töösuhet arenevas rahvusvahelises ettevõttes
  • vastutusrikast ja huvitavat tööd
  • kindlat konkurentsivõimelist sissetulekut
  • sõbralikku meeskonda ja häid töötingimusi

Tööpakkumise number
#460810