Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #694667

Klienditeenindaja Saue Kaubakeskusesse!

CVKeskus.ee klient
Saue, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame Saue Kaubakeskusesse rõõmsameelset ja töökat klienditeenindajat kes oleks meie ettevõtte visiitkaardiks ja pakuks klientidele parimat teenindust! Klienditeenindaja töö on klientidega suhtlemine ja abistamine nii müügisaalis, letis kui ka kassatsoonis. Töö on põnev ja vaheldusrikas.
Töö toimub graafiku alusel - pikk ja lühike nädal põhimõttel.

Tööaeg 09.00-22.00.

Ootused kandidaadile

Vanust vähemalt 18 eluaastat
Oskus eesti keeles suhelda
Teenindusvalmidus

Kogemus sarnasel ametikohal tuleb kasuks, kuid põhjaliku väljaõppe tagame.

Meie poolt on toetav juhtkond ja töökaaslased. Samuti toimuvad meil korra aastas koolitused enese arendamiseks. Lisaks pakume oma töötajatele spordikompensatsiooni ja gripisüsti. Peame alati meeles sünnipäevi ja suuremaid elusündmusi. Oma töötajatele on kord kvartalis soodusmüük kõikidele tööstuskaupadele.

Tööpakkumise number
#694667

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. mai 2021
Kuulutus sisestati:
5. aprill 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem