Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670898

Klienditeenindaja Rõõmu Kaubamaja rõivaosakonda!

CVKeskus.ee klient
Keila, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Keila, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele

Kuulutus sisestati: 6. oktoober 2020
Kuulutus aegub: 4. november 2020

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on:
 olla meie ettevõtte visiitkaardiks ja pakkuda klientidele parimat teenindust
 klientide teenindamine kassas ja kauba väljapanek
 klientide igakülgne nõustamine valikute tegemisel

Töö graafiku alusel, võimalus töötada nii osalise- kui täistööajaga.

Ootused kandidaadile

Ootused sinule:
 vanust vähemalt 18 eluaastat
 oskust eesti keeles suhelda
 teenindusvalmidus

Ettevõte pakub

Võimaldame sul:
 töötada motiveerivas töökeskkonnas
 kogeda hulgaliselt põnevaid väljakutseid
 saada erinevaid personalisoodustusi
 suhelda erinevate inimestega ja aidata neid valikute tegemisel

Lisainfo

Töö toimub vahetustes, graafiku alusel. Võimalik töötada nii osalise- kui täistööajaga.

Tööpakkumise number
#670898

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
4. november 2020
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem