Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #626005

Klienditeenindaja Rannarootsi keskuse Takko (osaline tööaeg)

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Suurepärane klienditeenindus
  • Kauba ettevalmistus
  • Müügisaali korrashoid

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame:

  • huvi moemaailmas toimuva vastu
  • suurepärast suhtlemisoskust, positiivset suhtumist ja pealehakkamist
  • kiiret õppimis- ja omandamisvõimet
  • head eesti keele valdamist ja suhtlustasandil vene või inglise keele oskust
  • soovi töötada meeskonnas

Kasuks tuleb:
  • eelnev töökogemus klienditeenindajana
  • erialane kutseharidus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • konkurentsivõimelist töötasu
  • müügiboonust
  • vaheldusrikast tööd
  • ettevõttesiseseid soodustusi
  • eneseteostus- ja arenguvõimalusi
  • kaasaegset ja inspireerivat töökeskkonda
  • professionaalseid ja toetavaid kolleege
  • tööd stabiilses ettevõttes
  • ühisüritusi

Tööpakkumise number
#626005

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
5. november 2019

17 riigis enam kui 1.900 filiaaliga esindatud Takko Fashion kuulub Euroopa edukaimate moekettide hulka, pakkudes oma klientidele kvaliteetset ning hea hinnaga igapäevamoodi. Takko Fashion arvestab oma kollektsioonide loomisel nii uusimate moevoolude kui klientide igapäevaste vajadustega. Meie eesmärgiks on ühendada omavahel hea hinna-kvaliteedi suhe ning suurepärane ostukogemus. Otsime enda kollektiivi professionaalseid ning avatud inimesi, kes sooviksid panustada ettevõtte edukasse arengusse.

Vaata rohkem