Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja-puhkuste asendaja Tapa tanklas

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 369497

Tööpakkumise number

369497

Töö kirjeldus

Sõbralik ja viisakas klienditeenindus
Kaupade aktiivne müük
Töökoha ümbruse korrashoid

Nõudmised kandidaadile

Sulle meeldib klienditeenindus ja müügitöö
Oled valmis töötama vahetustega (ka öösel)
Oled kohusetundlik, sõbralik ja suhtlemisaldis.

Ettevõte pakub

Kindlat sissetulekut ja müügist tulenevat lisatasu
Paidlikku töögraafikut
Erialast väljaõpet kohapeal

Lisainfo

Tööd pakume põhitöötajate puhkuste ajaks märtsist septembrini.

Asukoht:
Lääne-Virumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. veebruar 2015
Kuulutus sisestati:
9. veebruar 2015

AS Lukoil Eesti tegutseb Eesti kütuste hulgi- ja jaemüügiturul alates 1992. aastast. Tänaseks päevaks kuulub Lukoili mehitatud teenindusjaamade võrku 37 tanklat üle Eesti. Pakume ööpäevaringselt parimat teenindust, paindlikku hinnapoliitikat ja rahvusvahelist kliendikaarti.