Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #602850

Klienditeenindaja põrandakatete osakonnas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klienditeenindaja PÕRANDAKATETE (vaibad, vaipkatted, PVC katted, laminaat, parkett, liistud) OSAKONNAS:
igapäevane klientide teenindamine, kaupade vastuvõtmine, kaupade väljapanemine ja ostetud kauba väljastamine.
Igapäevatöös esineb aegajalt raskuste tõstmist!

Ootused kandidaadile

Edukal kandidaadil on:
* kohuse- ja vastutustunne tööülesannete täitmisel;
* tahe ja oskus suhelda;
* viisakas käitumine;
* valmisolek ja tervislik seisund raskuste tõstmiseks.

Eelise kandideerimisel annab töökogemus ehitusmaterjalide valdkonnas.

Ettevõte pakub

* töökohta edukas Eesti ettevõttes;
* töökohta määramata ajaks;
* head töötasu;
* sõbralikku ja kokkuhoidvat töökollektiivi;
* spordi- ja tervisetoetust.

Lisainfo

Täname kõiki kandideerijaid!
Konkursi järgmisse vooru saajatega võtame ühendust telefoni teel..

Tööpakkumise number
#602850

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
12. juuni 2019

AS Decora on 25 aastat tegutsenud Eesti kapitalil rajatud ehitus- ja sisustuskaupade müüja. Kauplused asuvad Tartus, Pärnus, Võrus, Viljandis, Jõgeval, Põltsamaal ja Tallinnas.

Vaata rohkem