Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja - pizza valmistaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 504699

Tööpakkumise number

504699

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte uuendustega otsime oma meeskonda pizza-meistrit, kes saab edukalt hakkama nii klienditeeninduse kui pizzade valmistamisega.
Töö ülesanneteks on:
Pizzade valmistamine
Klienditeenindus
Tellimuste vastu võtmine (k.a. telefoni ning interneti teel tellimused)
Kauba tellimine
Oma töökoha korrashoid
Saali korrashoid
Tööaeg E-P 11:00-22:30, töö graafiku alusel,
NB! Võib ka kandideerida, kui soov ainult klienditeenindajana töötada või osalise tööajaga...

Nõudmised kandidaadile

Kõige suurem nõudmine: Tahe ja soov töötada toitlustuses!!!

Elementaarsed teadmised toitlustusest ja klienditeenindusest
Eelnev kogemus vähemalt klienditeeninduses
(soovitavalt ka pizzade valmistamises või kokana)
Korrektsus
Ausus
Hea pingetaluvus
Soov õppida ja areneda

Ettevõte pakub

Koolitust
Töökohta kesklinnas
Mõnusat meeskonda
Paindlikku graafikut
Heale tööle vastavat palka

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
30. november 2017
Kuulutus sisestati:
1. november 2017
Brutopalk:
Alates 900 kuni 1100 EUR kuus

AG Service Oü tegeleb lõunatoitlustuse ja catering teenuste pakkumisega nii eraisikutele kui ka ettevõtetele.
Meilt saab toidud nii lõunaks kontorisse kui peolaua sinu sünnipäevaks.
Lastele pakume Rally-toas adrenaliini-rohkeid pidusi.
Meie teenustega saab tutvuda kohvikutes Pärnu mnt 104 ja Pärnu mnt 146 või meie kodulehelt www.agc.ee
November 2017 avame ka pizza kohviku!