Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #800828

Klienditeenindaja PEPCO Kristiine keskuse kaupluses

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • professionaalne klienditeenindus

  • töö kassas

  • kauba vastuvõtt

  • kauba väljapanek ettevõtte standardite kohaselt

  • inventuuri teostamine

Ootused kandidaadile

  • Sul on vähemalt keskharidus

  • valdad eesti keelt vähemalt B1 tasemel

  • Sulle meeldib kliente teenindada ja meeskonnas töötada

  • valmis füüsiliseks tööks

Ettevõte pakub

  • stabiilset töökohta ja alati õigeaegset palka

  • motiveerivat boonussüsteemi ning töötaja soodustusi

  • paindlikku töögraafikut

  • põhjalikku väljaõpet

  • ametialast ja isiklikku arengut kiiresti kasvavas firmas

  • ettevõttesiseseid karjäärivõimalusi

Tööpakkumise number
#800828