Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 387406

Tööpakkumise number

387406

Töö kirjeldus

Klientide vastuvõtmine, roogade ja jookide soovitamine/tutvustamine
* klientide kiire, viisakas ja heatasemeline teenindamine
* müügisaali ning terrassi korrashoid

Nõudmised kandidaadile

vanus alates 18.a.
* eelnev klienditeeninduse kogemus ja/või erihariduse olemasolu
* usaldusväärsus, lojaalsus, positiivsus, hea suhtlemisoskus
* kohusetundlikkus ning korrektne töösse suhtumine
* hea pingetaluvus igas olukorras
* valmisolek meeskonnatööks
* valmisolek vahetustega tööks sh.öisel ajal ja riiklikel pühadel
* võõrkeelte oskus suhtlustasandil

* mitmekülgset, huvitavat ja arenemisvõimelist keskkonda Pärnu uues pubis.
* kaasaegset töökeskkonda
* sõbralikku ja professionaalset meeskonda
* tulemus tasu

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. juuli 2015
Kuulutus sisestati:
7. juuli 2015

Relamari Oü avab Pärnus uue õllekeldri HOP. Tegemist on kohaga kus saab nautida parimaid eesti käsitöö õllesid-siidreid. Samuti on sortimendis suur valik import õllesid, veine ja midagi kangemat kraami, kuhu kõrvale pakume parimaid eestimaiseid snäkke ja suupisteid. Uus koht, uus hingamine õllekultuuri maailmas ja koht kuhu õlle nautleja kindlasti tagasi tahab tulla.