Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #640938

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume pikaajalist tööd Nurme tanklas klienditeenindajale 0,5 kohaga päevases vahetuses. Tööks on tankla klientidele meeldiva ja kvaliteetse teeninduse pakkumine.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui omad head suhtlemisoskust ja empaatiavõimet; sul on võime paindlikult ja kiirelt lülituda ühelt tegevuselt teisele; sulle on omane iseseisvus, viisakus, ausus ja täpsus oma töös; oled koostöövõimeline ning positiivse ellusuhtumisega

Ettevõte pakub

Sõbralikku ja head töökeskonda
Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
Väljaõpet, toredat ja toetavat meeskonda
Töötamist graafiku alusel
Põhipalka ja tulemustasu
Omatöötaja soodustusi
Transpordi kompensatsiooni

Tööpakkumise number
#640938

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. märts 2020
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2020

CVKeskus.ee klient

Nurme tankla, kauplus ja kohvik
Puhkuse- ja muu lühiajaline majutus

Vaata rohkem