Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #630452

Klienditeenindaja Pärnu Delice Toidupoodi

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele

Kuulutus sisestati: 4. detsember 2019
Kuulutus aegub: 2. jaanuar 2020

Töö kirjeldus

Klientide sõbralik ja kiire teenindamine letis või kassas, toodete kaalumine ja pakendamine.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind meiega liituma, kui:
* Sul on huvi toidumaailma vastu
* Sul on soov pakkuda head klienditeenindust

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume Sulle:
* Kindlat sissetulekut ja lisatasusid
* Tööalast väljaõpet ja koolitusi
* Graafikujärgset tööaega
* Ettevõttesiseseid soodustusi

Tööpakkumise number
#630452

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
2. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
4. detsember 2019

Abc Supermarkets AS on Eesti ettevõte, kellele kuuluvad Comarketi kauplused ja Solaris Toidupood. Peame tähtsaks oma klientide soove, sõbralikku ja kiiret teenindust, kaubavaliku värskust ning ajaga kaasaskäimist.

Vaata rohkem