Klienditeenindaja Pärnu Aleksandri pubis
Tööpakkumise number #754945

MATHIESEN JA POJAD OÜ
Pärnu, Pärnumaa

Töö kirjeldus

- klientide kiire, viisakas ja meeldiv teenindamine

- jookide ja toitude serveerimine

- kohvi ja kokteilide valmistamine

- saali korrashoid

- aktiivne müük (menüü ja joogikaardi tundmine)

- kassaga arveldamine

Töötamine graafiku alusel, sh nädalavahetustel.

Ootused kandidaadile

- meeskonnatöö oskus ja hea pingetaluvus

- kiire õppimisvõime

- hea suhtlemisoskus, elurõõmus ja positiivne suhtumine

- kohusetunne, ausus ja usaldusväärsus

- väga hea eesti keele oskus

- kasuks tuleb vene, inglise ja soome keele valdamine

- täpsus ja korrektsus rahaasjades

- valmisolek tööks õhtusel ajal ja nädalavahetustel

Ettevõte pakub

- püsivat tööd

- stabiilset sissetulekut

- huvitavat ja vaheldusrikast tööd

- väljaõpet, koolitusi ja kaasaegset töökeskkonda

- toredat ja toetavat meeskonda

- sotsiaalseid garantiisid

Lisainfo:

- eelnev töökogemus ei ole vajalik, väljaõpe kohapeal

- töötamine graafiku alusel, ka nädalavahetustel

- tähtajatu leping

- huvi korral saada enda CV koos palgasooviga

- rohkem infot telefonilt 4432160

Tööpakkumise number
#754945