Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #724743

Klienditeenindaja Pärnu Aleksandri pubis

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume pikaajalist tööd:

- klientide kiire, viisakas ja meeldiv teenindamine
- jookide ja toitude serveerimine
- kohvi ja kokteilide valmistamine
- saali korrashoid
- aktiivne müük (menüü ja joogikaardi tundmine)
- kassaga arveldamine

Töötamine graafiku alusel, sh nädalavahetustel.

Ootused kandidaadile

- meeskonnatöö oskus ja hea pingetaluvus
- kiire õppimisvõime
- hea suhtlemisoskus, elurõõmus ja positiivne suhtumine
- kohusetunne, ausus ja usaldusväärsus
- väga hea eesti keele oskus,
- kasuks tuleb vene, inglise ja soome keele valdamine
- täpsus ja korrektsus rahaasjades
- valmisolek tööks õhtusel ajal ja nädalavahetustel

Ettevõte pakub

- püsivat tööd

- stabiilset sissetulekut
- huvitavat ja vaheldusrikast tööd
- väljaõpet, koolitusi ja kaasaegset töökeskkonda
- toredat ja toetavat meeskonda

- sotsiaalseid garantiisid

Lisaks:
Täname kõiki kandidaate, äraütlevaid vastuseid esimeses voorus ei saada. Sobivate kandidaatidega võtame ühendust ja pakume vestlusaegu, millele järgneb proovipäev. Konkursi lõpetame sobiva kandidaadi leidmisel. Tööle asumise aeg on kandidaadiga kokkuleppel.

Tööpakkumise number
#724743