Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #314801

KLIENDITEENINDAJA Nõmme Comarketis

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele

Brutopalk: Alates 520 €/kuus
Kuulutus sisestati: 23. juuli 2013
Kuulutus aegub: 4. august 2013

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tööülesanneteks on ostjate viisakas, kiire, korrektne ja sõbralik teenindamine, müügisaali korrastamine ning kaubariiulite täitmine.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima kui oled aus, täpne, kiire ja korrektne oma töös ja Sa valdad eesti keelt suhtlustasandil (B1 tasemel).

Pakume Sulle konkurentsivõimelist töötasu (520 bruto), kaasaegset töökeskkonda, ettevõttesiseseid soodustusi ning arenguvõimalusi.

Tööpakkumise number
#314801

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
4. august 2013
Kuulutus sisestati:
23. juuli 2013

Abc Supermarkets on eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis opereerib kaupluseid Comarket ja Solaris Toidupood. Meie missiooniks on tekitada klientides positiivseid emotsioone ja olla neile lähedal. Peame tähtsaks oma klientide soove, sõbralikku ja kiiret teenindust, kaubavaliku värskust ning uudset lähenemist.

Vaata rohkem