Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #731215

KLIENDITEENINDAJA Mustamäe McDonald´s restoranis

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

    McDonald’s kiirtoitlustusrestoranis klientide teenindamine, sh

  • külastajate teenindamine kassas;
  • toitude valmistamine köögis;
  • restorani söögisaali, abiruumide ja õueala koristamine

Mustamäe McDonald´s asub aadressil:
Sõpruse pst 200b, 13423 Tallinn

Ootused kandidaadile

    Ootame Sind meile tööle, kui oled

  • oma töös korrektne ja kiire ning omad positiivset ellusuhtumist;
  • vähemalt 18 aastane;
  • valmis graafiku alusel töötama;
  • valmis meeskonnatööks;
  • valmis suhtlema eesti keeles (vähemalt B1 tasemel), saad hakkama ka inglise ja vene keeles.

Ettevõte pakub

    Tule kohe, sest pakume

  • paindlikku töögraafikut;
  • professionaalset ja mitmekesist koolitust;
  • väljakutseterohket tööd ja karjäärivõimalusi;
  • ühtehoidvat ja positiivset meeskonda;
  • ühisüritusi;
  • stabiilset sissetulekut.

Lisaküsimuste korral võta julgelt ühendust!
 Tel: +37255617012

Tööpakkumise number
#731215