Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #631504

Klienditeenindaja Muraste Konsumisse (Coop Harju)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamiseks tööülesandeks on klientide asjatundlik ja rõõmsameelne teenindamineteenindusletis, kassas ja müügisaalis. Kaupade väljapanek ja müügisaali korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat

  • on koostöövalmis, sõbralik ja viisakas suhtleja
  • on positiivse ja elurõõmsa hoiakuga
  • soovib töötada klienditeeninduse valdkonnas
  • on valmis töötama graafiku alusel

Ettevõte pakub

Pakume Sulle

  • püsivat töökohta usaldusväärses ettevõttes
  • väljaõpet ja juhendamist koha peal
  • huvitavat ja mitmekülgset tööd klienditeeninduse valdkonnas
  • omatöötaja soodustusi ostlemisel, sportimisel ning lõbusaid ühisüritusi
  • paindlikku töögraafikut

Tööpakkumise number
#631504

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
12. detsember 2019

Harju Tarbijate Ühistu alguseks loetakse aastat 1909, mil asutati Viinistu ja Turbuneeme Tarbijate Ühistud ning Kuusalu Tarvitajate Ühistu. Tänane nimi võeti kasutusele 1993. aastal. Harju Tarbijate Ühistu tegevuspiirkonnaks on Harjumaa ning Tallinn. Ühistul on kokku 720 töötajat, 1882 liiget ehk klientomanikku ja 26 kauplust, sh Coop Maksimarketid, Coop Konsumid, Coop väikepoed ning Coop Ehituskeskus.

Vaata rohkem