Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #674273

Klienditeenindaja-mehaanik Rocca al Mare Rademari kauplusesse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Brutopalk: 1000 - 1300 €/kuus
Kuulutus sisestati: 29. oktoober 2020
Kuulutus aegub:27. november 2020

Töö kirjeldus

Töö peamine eesmärk on klientide aktiivne teenindamine, pakkudes igale kliendile personaalset ja hea emotsiooniga ostukogemust. Lisaks tehniliste spordikaupade müügiks ettevalmistamine ja hooldamine.

Ootused kandidaadile

  • Oled positiivse ellusuhtumisega ja avatud uutele väljakutsetele;

  • Sihikindel eesmärkide saavutamisel;

  • Sinu kireks on müügitöö;

  • Oled suurepärane meeskonnamängija;

  • Sulle valmistab rõõmu inimestega suhtlemine;

  • Sa oled huvitatud pidevast enesearengust.

Ettevõte pakub

  • Motiveerivaid kolleege;

  • Tugevat sisseelamisprogrammi ja harivaid koolitusi;

  • Brutotöötasu täiskoormusel vahemikus 1000€ - 1300€;

  • Sportlikke ühisüritusi ja sporditoetust;

  • Ettevõttesiseseid karjäärivõimalusi;

  • Paindlikku töögraafikut.

Tööpakkumise number
#674273

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
27. november 2020
Kuulutus sisestati:
29. oktoober 2020

Rademar on ettevõte, kus töötavad kompetentsed ja pühendunud inimesed. Ettevõte alustas oma tegevust 1992. aastal ning meie peamiseks tegevusvaldkonnaks on spordi- ja vabaaja toodete jaemüük. Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele teadlikku ja sõbralikku teenindust ning kaupade ja teenuste parimat valikut.

Vaata rohkem