Klienditeenindaja (Mall of Tallinn T1 kaubandukeskuse Da Vinci restoran)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 562418

Tööpakkumise number

562418

Firma nimi peidetud Klienditeenindaja (Mall of Tallinn T1 kaubandukeskuse Da Vinci restoran)

Töö kirjeldus

- valmistada hõrke jooke ja soovitada klientidele toite, mis neid
õnnelikuks teevad;
- kasutada high – tech teenindusnippe ja oma säravat intelligentsust ja
suhtlemisoskust;
- luua mugav kliendikogemus ka meie kõige mustema huumoriga
klientidele.

Nõudmised kandidaadile

Sind motiveerib iseseisev ja tiimis tegutsemine;
Oled nutikas toodete soovitamisel;
Oled aktiivne kaasamõtleja meeskonnas;
Sa oled innustav suhtleja;

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• sulle sobivat töögraafikut;
• võimalust teeninda 900€-1000€ kätte + jootraha;
• kaasaegseid ja müügile orienteeritud koolitusi;
• barista-diplomit ja kohvitarkusi Universita del Caffe poolt;
• terviseprogramme erinevates spordiklubides;
• hõrku lõunasööki;
• ühisüritusi;

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. november 2018
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2018

Da Vinci pasta & pizza kui ettevõtte kultuuri iseloomustab positiivne ellusuhtumine, kvaliteet, soe klienditeenindus ja väljakutsed. Sinu edu meiega tagab Sinu tahtejõud, julge pealehakkamine ja meeskonnatöö. Me pakume Sulle firmasiseseid koolitusi ja võimalust omandada 5+ barista oskuseid Universita del Caffe spetsialiste käe all. Vabal ajal pakume töötajatele soodsat sportimisvõimalust MyFitnessis ja Da Vinci kontserni soodustusi.