Klienditeenindaja Magistrali CityAlkosse
Tööpakkumise number #815004

2
Aldar Eesti OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Klientide sõbraliku teenindamise nii kassas kui ka müügisaalis;

  • kaupade ettevalmistamise ja korrashoiu eest hoolitsemise;

  • kaupade väljapanekute tegemise.

Ootused kandidaadile

  • Soov töötada kaupluses klienditeenindajana.

  • Konkurentsivõimelist töötasu ning lisatasu heade töötulemuste eest;
  • muid soodustusi töötajale;
  • arengu ja karjäärivõimalusi ning omatöötaja soodustusi;
  • võimalusel töötamist osalise tööajaga;
  • toetavat ning abivalmis meeskonda saavutamaks eesmärke.

Tööpakkumise number
#815004

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
22. september 2022
Klienditeenindaja Magistrali CityAlkosse Klienditeenindaja Magistrali CityAlkosse

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

5 p. tagasi
INFOLETI TEENINDAJA MUSTAMÄE PROMO CASH&CARRY HULGIKAUPLUSES Sanitex OÜ
920 €/kuus
5 p. tagasi
INFOLETI TEENINDAJA MUSTAMÄE PROMO CASH&CARRY HULGIKAUPLUSES Sanitex OÜ • Tallinn
920 €/kuus
Tallinn
4 p. tagasi
KLIENDITEENINDAJA KARIA OÜ
Alates 1100 €/kuus
4 p. tagasi
KLIENDITEENINDAJA KARIA OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 2
4 p. tagasi
KLIENDITEENINDAJA PALMAR OÜ
2
4 p. tagasi
KLIENDITEENINDAJA PALMAR OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 3
5 p. tagasi
KLIENDITEENINDAJA (KRISTIINA) Omniva
3
5 p. tagasi
KLIENDITEENINDAJA (KRISTIINA) Omniva • Tallinn
Tallinn
VIP 3
4 p. tagasi
MÜÜGIKONSULTANT Buywell OÜ