Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja-logistik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 460099

Tööpakkumise number

460099

Firma nimi peidetud Klienditeenindaja-logistik

Töö kirjeldus

Tegu on väiksema loomeettevõttega ning tööülesanded on seetõttu ka mitmekülgsemad ja erinevad:
Igapäevane klientidega suhtlus (enamjaolt kirjas, kuid ka suuliselt). Mitmekülgne töö emailinduse, arvete koostamise ning vajalike uuenduste/muudatuste tegemisega erinevatel müügiplatvormidel kui veebilehel. Igakuine statistika koostamine/ülevaade. Samuti kuulub tööülesannete hulka tellimuste vormistamine/pakkimine ja saatmiseks valmis seadmine (logistika alal ka rohkem ülesanded).
Firmast ülevaate saamiseks palume vaadata veebilehte.

Nõudmised kandidaadile

- Hea suhtlusoskus nii kirjas kui sõnas
- teenindus- ja koostöövalmidus
- Inglise keele oskus, samuti tuleb kasuks lisa võõrkeele oskus (saksa/ prantsuse/hispaania)
- oskus töötada Microsoft Exceli ja Wordiga
- hea otsustamis- ja analüüsivõime
- üldteadmised majandusest, logistikast, kaubavedudest
- täpsus, kiirus, korrektsus ja pingetaluvus
- varasem kokkupuude loomemajandusega on oluline eelis, et sobituda meie tiimi

Tänapäevast ja hubast töökeskkonda loomelinnakus Tartu Aparaaditehases, kus iganädalaselt toimub palju kultuuriüritusi. Võimalikud koolitused jm firmaüritused.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. märts 2017
Kuulutus sisestati:
1. märts 2017
Brutopalk:
Alates 470 kuni 500 EUR kuus

Stecilit tiimi moodustavad noorema põlvkonna disainerid, kes on loonud kodumaise ning inoovaatilise toote - seinašabloonid, millega saab dekoreerida seinu, tehes seda šablooni, värvi ja värvirulliga. Stencilit sai alguse vajadusest luua kaasaegse interjööri seinte jaoks paindlikum lahendus - šabloonid seinte värvimiseks annavad selle võimaluse. Firma stiiliks on skandinaavia, põhjamaine kodu ning hea maitse.