Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #242455

Klienditeenindaja-logistik Soome suunal

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tagab Soome klientide rahulolu läbi klientide tellimuste kiire ja efektiivse haldamise, mille käigus koordineerib tellimuste vastuvõtu ja lähetuse protsessi:

  • haldab ja kaas-ajastab kliente ja tooteid puudutavat andmebaasi
  • vastutab toodete ja tellimuste vastavuse eest Axaptas
  • vahendab infot materjalivajaduse kohta hankijatega
  • koostab lähetusplaanid ja vahetab sellealast informatsiooni laoüksuse ja Soome kontoriga, vajadusel klientidega
  • tagab laovarude efektiivse kasutuse, tellib vajadusel vastavalt min-max väärtustele uued tooted
  • teostab töö tulemuslikkuse analüüse.

Ootused kandidaadile

  • Sobiv kandidaat on soovitavalt kõrgharidusega (logistika, insener, majandusvaldkonnast);
  • Klienditeenindaja- logistiku töös on väga oluline hea soome ja inglise keele oskus (suuline ja kirjalik);
  • Kasuks tuleb varasem klienditeeninduse või tootmisettevõttes töötamise kogemus;
  • Hea analüüsivõime, täpsus, koostöövõime ja suhtlemisoskus on vajalikud töös õnnestumiseks;
  • Soov teha spetsialisti tööd ka pikemas perspektiivis ning arendada end selles valdkonnas.

  • Arenguvõimalusi globaalses organisatsioonis, konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti ning väljakutseid töös, meeldivat kollektiivi ja töötajasõbralikku ettevõtet

Lisainfo

Sellel ametikohal töötamiseks on vajalik hea soome keele oskus nii suuliselt kui kirjalikult.

Töökoht asub Lagedil, Harjumaal

Tööpakkumise number
#242455

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2011

Nefab Packaging OÜ kuulub Nefab Gruppi, mis on Rootsi kapitalil põhinev rahvusvaheline kontsern. Nefabi esindused on üle maailma: Põhja- ja Lõuna -Ameerikas, Euroopas, Aasias. Eestis tegutseb ettevõte 2001 aastast. Ettevõte on pidevas arengus, rakendatakse 20 Võtme ja vastutustundliku ettevõtluse tööpõhimõtteid ning omame ISO 14001 ja ISO 9001 sertifikaate.
Nefabi tegevus on suunatud kolmele alusele: globaalne kohalolek, partnerlus ja terviklikud pakendilahendused. Vastamaks rahvusvaheliste ettevõtete aina suurenevatele vajadustele, hõlmab Nefabi kontseptsioon kogu logistikavoo alates pakendamiskonsultatsioonidest kuni lõpliku lahenduse tootmiseni transpordi ja materjalikäsitsemise jaoks. Nefabi peamised kliendid on rahvusvahelised telekommunikatsiooni, auto- ja masinatööstuse ning muu tööstuse ettevõtted. Eesti ettevõte vastutab Baltikumi, Soome ja Venemaa turgudel transpordipakendi vallas turuliidri positsiooni saavutamise eest. Seoses suurenenud tellimusmahtudega investeeritakse Nefabi Eesti ettevõttesse veelgi, laiendades seniseid tootmis- ja laopindu kahekordselt. Loe lisaks www.nefab.ee

Vaata rohkem