KLIENDITEENINDAJA LENNUJAAMA TAKE OFF KOHVIKUSSE!
Tööpakkumise number #813092

Baltic Restaurants
Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Toitlustussektori klienditeenindaja töö eesmärk on klientide professionaalne teenindamine kassas, arvestades klientide soovidega ning hoides samal ajal puhtust nii töökohal kui ka teenindussaalis.

Klienditeenindaja on klientidega alati viisakas ja korrektne. Ta jälgib, et teenindusletid oleksid täidetud, lauad puhtad ning aitab vajadusel kolleege.

Ootused kandidaadile

Sobid meie meeskonda, kui Sa oled kohusetundlik, positiivne, korrektne ja täpne tööülesannete täitmisel, koostöövalmis, pead lugu puhtusest ja korrast.
Eesti ja inglise keele oskus suhtlustasemel.

Ettevõte pakub

Tööpäeva pikkus 8-12 tundi graafiku alusel;
04:30 -16:30 või 10:30 - 22:30;
varahommikust tööle sõitu meie kulul;
soodne lõunasöök;
täiendavat tervisekindlustust või soodustusi sportimiseks;
tööd graafiku alusel;
võimalust valida töökoormust;
öötöö eest 1,25 kordset tasu;
kaasaegset töökeskkonda,-tingimusi ja väljaõpet;
heale tööle väärilist tasu;
lisaks hoolitseme sinu tööalase ja isikliku arengu eest.

Tööpakkumise number
#813092

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
13. september 2022
KLIENDITEENINDAJA LENNUJAAMA TAKE OFF KOHVIKUSSE! KLIENDITEENINDAJA LENNUJAAMA TAKE OFF KOHVIKUSSE!

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 1
nädal tagasi
RESTORAN ROOF ETTEKANDJA/ KELNER HOTEL L'EMBITU OÜ
5.5 - 6.5 €/tunnis
1
RESTORAN ROOF ETTEKANDJA/ KELNER HOTEL L'EMBITU OÜ • Tallinn
Tallinn
2 näd. tagasi
TEENINDAJA Hotel Tallinn by Mercure
1075 - 1200 €/kuus
TEENINDAJA Hotel Tallinn by Mercure • Tallinn
Tallinn
VIP 5
OTSIME SÄRAVAT KLIENDITEENINDAJAT Sushi Shop OÜ
5
OTSIME SÄRAVAT KLIENDITEENINDAJAT Sushi Shop OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 9
VAPIANO ÄGE TIIM OOTAB SIND, SÄRAV TEENINDAJA! Vapi People OÜ
Alates 5.6 €/tunnis
9
VAPIANO ÄGE TIIM OOTAB SIND, SÄRAV TEENINDAJA! Vapi People OÜ • Tallinn
Tallinn
APOLLO KINO MUSTAMÄEL OTSIB OMA MEESKONDA BAARITEENINDAJAID! Apollo Kino OÜ
APOLLO KINO MUSTAMÄEL OTSIB OMA MEESKONDA BAARITEENINDAJAID! Apollo Kino OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki