Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja Legends Classic Dineris Keilas

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 584970

Tööpakkumise number

584970

Töö kirjeldus

* Klientide meeldiv ja oskuslik teenindamine
* Töötamine kassasüsteemiga Compucash
* Oma teenindustsooni eest vastutamine ning selle korrashoid

Nõudmised kandidaadile

* Positiivne ellusuhtumine ja valmidus meeskonnatööks
* Kiirus, julgus ja toime tulemine erinevates suhtlemissituatsioonides
* Ausus, korrektsus ning kiire õppimisvõime
* Kasuks tuleb eelnev töökogemus klienditeenindajana toitlustuses

Ettevõte pakub

* Meil on väga sõbralik õhkkond ja ühtehoidev meeskond.
* Pakume Sulle tasuta lõunasööki ja lisaks erinevaid soodustusi.
* Motiveerivat ja tulemusele orienteeritud töötasu
* Tööd vahetustega graafiku algusel

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
23. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
25. märts 2019

Meie ameerikapärane kogupererestoran Legends Classic Diner avas oma uksed esmakordselt 10. juunil möödunud suvel Keilas.
Võime oma esimese tööaastaga igati rahule jääda: meil on tore ja sõbralik kollektiiv ja tekkinud on arvestatav püsiklientuur.
Meie peamine eesmärk on pakkuda klientidele meeldivat ja kvaliteetset teenust mõnusalt koduses ja hubases atmosfääris.