Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #827200

Klienditeenindaja-laospetsialist

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Aktiivne klientide teenindamine ja nõustamine;

  • Kiire reageerimine klientide päringutele;

  • Kaupade vastuvõtt ja väljastamine;

  • Kauba kvaliteedi kontroll;

  • Kaubatagastuse käsitlemine;

  • Kauba skaneerimine, paigutamine ja ladustamine;

  • Tellimuste komplekteerimine, pakkimine ja saatmine;

  • Vajaliku dokumentatsiooni vormistamine;

  • Logistika korraldamine ja ruumide korrashoid;

  • Töö iseloomuga seotud probleemide ja ülesannete lahendamine.

Ootused kandidaadile

  • Varasem töökogemus logistika ja teenindus valdkonnas;

  • Kesk- või keskeriharidus;

  • Väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas, hea inglise keele oskus (vene keele oskus on eeliseks);

  • Hea arvutioskus;

  • Hea füüsiline vorm;

  • Kohusetundlik ja korrektne suhtumine tööülesannetesse;

  • Initsiatiiv ja iseseisev mõtlemisvõime;

  • Hea suhtlemisoskus.

Ettevõte pakub

  • Töökohta Pärnu Kaup24 poes;

  • Huvitavat ja dünaamilist tööd balti turu e-kaubanduse liiderettevõttes;

  • Tööalast arengut;

  • Sõbralikku ja energiliste professionaalide meeskonda;

  • Meeskonnaüritusi, koolitusi ja muid motivatsioonipakette;

  • Brutopalk: 1300€/ kuus ning peale katseaega lisandub tulemustasu.

Tööpakkumise number
#827200

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : Alates 1300 €/kuus
Kuulutus aegub:
4. jaanuar 2023
Kuulutus sisestati:
5. detsember 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem