Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 454496

Tööpakkumise number

454496

Töö kirjeldus

Pakume sulle tööd Pihlaka meistrite käe all valminud toodete müüjana.
*tööd graafiku alusel (07.00-20.00 lühike ja pikk nädal)
*väljaõpe kohapeal
*konkurentsivõimelist töötasu
*ettevõte sisest arenguvõimalust
*toredaid töökaaslasi

Nõudmised kandidaadile

Ootame sind kandideerima, kui sulle sobib tööaeg (07.00-20.00), oled vastustundlik, aktiivne, täpne, hea pingetaluvusega ja sulle meeldib inimestega suhelda.

Pakume sulle tööd väikses ja armsas kauplus-kohvikus, tööalast väljaõpet, kokkuhoidvat meeskonda, tööd graafiku alusel, pikaajalist töösuhet.

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2017

AS Pihlaka alustas tegevust 1993 aastal. Ettevõtte toodab pagari-, kondiitri. ja kulinaariatooteid ja turustab neid üle Eesti. AS Pihlakal on 3 kauplust Tallinnas ja 2 Rakveres. Ettevõttes töötab 120 inimest.