Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #454496

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume sulle tööd Pihlaka meistrite käe all valminud toodete müüjana.
*tööd graafiku alusel (07.00-20.00 lühike ja pikk nädal)
*väljaõpe kohapeal
*konkurentsivõimelist töötasu
*ettevõte sisest arenguvõimalust
*toredaid töökaaslasi

Ootused kandidaadile

Ootame sind kandideerima, kui sulle sobib tööaeg (07.00-20.00), oled vastustundlik, aktiivne, täpne, hea pingetaluvusega ja sulle meeldib inimestega suhelda.

Pakume sulle tööd väikses ja armsas kauplus-kohvikus, tööalast väljaõpet, kokkuhoidvat meeskonda, tööd graafiku alusel, pikaajalist töösuhet.

Tööpakkumise number
#454496