Klienditeenindaja (Laagri keskuse Pepco, 0.5 koormusega)
Tööpakkumise number #784794

Pepco Estonia OÜ
Tallinn, Harjumaa
Soovin kandideerida
Ole esimese 10 kandideerija seas!
Link kopeeritud
Tööpakkumine aegub 28 päeva pärast.

Töö kirjeldus

  • professionaalne klienditeenindus

  • töö kassas
  • kauba vastuvõtt

  • kauba väljapanek ettevõtte standardite kohaselt

  • inventuuri teostamine

Ootused kandidaadile

  • Sul on vähemalt keskharidus

  • valdad eesti keelt vähemalt B1 tasemel

  • Sulle meeldib kliente teenindada ja meeskonnas töötada

  • valmis füüsiliseks tööks

Ettevõte pakub

  • stabiilset töökohta ja alati õigeaegset palka

  • motiveerivat boonussüsteemi ning töötaja soodustusi

  • paindlikku töögraafikut

  • põhjalikku väljaõpet

  • ametialast ja isiklikku arengut kiiresti kasvavas firmas

  • ettevõttesiseseid karjäärivõimalusi

Tööpakkumise number
#784794

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

5 p. tagasi
KASSAPIDAJA-KLIENDITEENINDAJA VESKI MARKET OÜ
Alates 1300 €/kuus
5 p. tagasi
KASSAPIDAJA-KLIENDITEENINDAJA VESKI MARKET OÜ • Harjumaa
Laagri
3 p. tagasi
KASSAPIDAJA KESKLINNA DEPO KAUPLUSES DEPO DIY EE OÜ
3 p. tagasi
KASSAPIDAJA KESKLINNA DEPO KAUPLUSES DEPO DIY EE OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 9 UUS
2 p. tagasi
TOIDUMAAILMA TOOTE-TEENINDAJA Kaubamaja
9 UUS
2 p. tagasi
TOIDUMAAILMA TOOTE-TEENINDAJA Kaubamaja • Tallinn
Tallinn
UUS
2 p. tagasi
TURVATÖÖTAJA PEETRI KONSUMIS G4S Eesti
UUS
2 p. tagasi
TURVATÖÖTAJA PEETRI KONSUMIS G4S Eesti • Tallinn
Tallinn
UUS
2 p. tagasi
TEENINDAJA (KOTKA) OG Elektra AS
UUS
2 p. tagasi
TEENINDAJA (KOTKA) OG Elektra AS • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki