Klienditeenindaja (Kristiine)
Tööpakkumise number #814531

3
Omniva
Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Oleme rõõmuga valmis Sulle pakkuma
- täiskohaga tööd graafiku alusel E-R kell 10-19, L 10-15
- koostööd erinevate osakondadega, et jagada kogemusi ja leida klientidele sobivaid lahendusi
- põhjalikku väljaõpet ja kaasaegseid töövahendeid
- võimalust teha karjääri tegusas ja rõõmsas ettevõttes

Ootused kandidaadile

Ootame Sind tiimi, kui Sa
- omad head stressitaluvust, varasemat kogemust klienditeeninduses ja soovid panustada Omniva edusse
- täidad täpselt ja kohusetundlikult nii suured kui ka väiksed ülesanded
- tahad pakkuda klientidele head teeninduskogemust
- naudid klientide nõustamist, tööd arvutiga ning dokumentidega ja saadetiste haldust
- oled omandanud vähemalt keskhariduse ja Sul on arvutikasutamise oskus tavakasutaja tasemel

Sind ootavad meie juures mitmed koolitus- ja arenguprogrammid, hüved nagu 5-päevane lisapuhkus, haigushüvitis, ühisüritused, soodustused koostööpartneritelt ning suurepärased võimalused sportimiseks ja tervise edendamiseks.

Tööpakkumise number
#814531

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
20. september 2022

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 3
nädal tagasi
MÜÜGIKONSULTANT Buywell OÜ
1000 - 1400 €/kuus
3
MÜÜGIKONSULTANT Buywell OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 5
TULE KLIENDITEENINDAJAKS ÜLEMISTE KESKUSE INSTRU KAUPLUSESSE Instrumentarium Optika OÜ
5
TULE KLIENDITEENINDAJAKS ÜLEMISTE KESKUSE INSTRU KAUPLUSESSE Instrumentarium Optika OÜ • Tallinn
Tallinn
Veebipõhine värbamine KLIENDITEENINDAJA BIOMARKET OÜ
Kuni 1050 €/kuus
Veebipõhine värbamine
KLIENDITEENINDAJA BIOMARKET OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 2
KLIENDITEENINDAJA MAGISTRALI CITYALKOSSE Aldar Eesti OÜ
2
KLIENDITEENINDAJA MAGISTRALI CITYALKOSSE Aldar Eesti OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 2
5 p. tagasi
ÜLEMISTE MATKASPORT MÜÜGIKONSULTANT Matkasport OÜ
950 - 1700 €/kuus
2
5 p. tagasi
ÜLEMISTE MATKASPORT MÜÜGIKONSULTANT Matkasport OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki