Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #633775

Klienditeenindaja (KRABA Kagukeskus)

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime klienditeenindajat Võru Kagukeskuse KRABA kauplusesse

- aktiivne klienditeenindus ja personaalne suhtlemine iga kliendiga
- kauba põhjalik tundmine ja lisamüügi oskus
- aktiivne müügitöö
- kaupade vastuvõtmine, ettevalmistamine müügiks ja väljapaneku kujundamine
- müügisaali korrashoid ja töö kassaga

Ootused kandidaadile

- eelnev töökogemus klienditeeninduse valdkonnas
- aktiivse panuse andmine kaupluse igapäevatöösse ja edusse
- ausus, kohusetundlikkus ja töökus
- motivatsioon ja kirg töötada antud alal
- kasuks tuleb vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

- stabiilset töösuhet
- konkurentsivõimelist ja motiveerivat boonussüsteemiga töötasu
- lisatasusid tulemusliku töö eest ja ettevõttesiseseid soodustusi
- rõõmsameelset ja toetavat kollektiivi

Lisainfo

(+372) 5600 3610

Tööpakkumise number
#633775

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
6. jaanuar 2020

KRABA kauplusest leiab hulgaliselt moe- ja ilutooteid, erinevaid kodu- ja köögikaupu, mänguasju, hobikaupu ja palju muud. Seda kõike soodsaimate hindadega Eestis!

Vaata rohkem