Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #554120

Klienditeenindaja kauplusesse ja lattu

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Jae- ja hulgiklientide teenindamine laos ja kaupluses
  • Kaupade kauplusesse ja lattu vastuvõtmine, ladustamine ja klientidele väljaandmine
  • Klientide nõustamine ja nende ootustele vstavate lahenduste pakkumine
  • Muud vajalikud kauba käitlemisega ja klienditeenindusega seotud tööd

Ootused kandidaadile

  • Kliendisõbralikkus ja hea suhtlemisoskus
  • Korrektsus ja täpsus
  • Eelnev lao- või müügitöö kogemus

Ettevõte pakub

  • Parajalt tööd ja tööle vääriline tasu
  • Kaasaegne töökeskkond ja töövahendid
  • Asjalik ja sõbralik kollektiiv

Tööpakkumise number
#554120

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. september 2018
Kuulutus sisestati:
28. august 2018

Erimell AS on 1995 aastal asutatud õlide ja määrdeainete ning autotarvete hulgimüügi ettevõte.
Meil on Eestis neli müügiesindust: Tartus, Sauel, Rakveres ja Pärnus
Firmas töötab 30 inimest.
Pakume tööd LAOHOIDJALE JA KAUPLUSE KLIENDITEENINDAJALE töökohaga meie uues avatavas müügikeskuses Tartus, Viljandi mnt 73

Vaata rohkem