Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja-Kassapidaja (Ülemistel)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 418803

Tööpakkumise number

418803

Töö kirjeldus

Värbamisettevõtte Staffpoint otsib oma kliendile Restoran Dvigatel sõbralikku kollektiivi uut kolleegi!

Otsime viisakat ja energilist klienditeenindajat hubasesse toidukohta, asukohaga Ülemiste. Põhitöö on kassas klientidega arveldamine.

Tööaeg on E-R 08.00-16.30

Nõudmised kandidaadile

Varasem töökogemus
Eesti keele oskus
Viisakus
Tahe tööd teha

Ettevõte pakub

Stabiilset tööd
Hubast töökeskkonda
Sõbralikku meeskonda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
13. mai 2016
Kuulutus sisestati:
14. aprill 2016

Staffpoint OÜ on loodud jaanuaris 2004 Soome juhtiva personalirendifirma Staffpoint OY poolt. Pakume personaliteenuseid Eestis ja Soomes
Staffpoint OY omab kogemusi personalirendi ja -vahenduse alal üle 30 aasta.
Tänaseks on Staffpoint OY´l 20 kontorit ja üle 17 000 renditöötaja.