Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja Jüri rendipunktis

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 463252

Tööpakkumise number

463252

Töö kirjeldus

• klientide nõustamine, abistamine ning neile parimate lahenduste pakkumine
• arvutis rendilepingute koostamine ja andmete sisestamine

Nõudmised kandidaadile

• oled oma töös korrektne ja kiire
• suhtled vabalt nii eesti kui vene keeles
• mõistad arvutit tavakasutaja tasemel

Ettevõte pakub

•püsivat töösuhet arenevas rahvusvahelises ettevõttes
•vastutusrikast ja huvitavat tööd
•kindlat sissetulekut
•sõbralikku meeskonda ja häid töötingimusi

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. märts 2017
Kuulutus sisestati:
8. märts 2017

Ramirent Baltic AS on üks suuremaid ehitusseadmete rendifirmasid Eestis, kuulume rahvusvahelisse kontserni, mille tütarfirmad asuvad kolmeteistkümnes Euroopa riigis. Eestis asuvad Ramirendi rendipunktid Tallinnas (neli rendipunkti), Keilas, Pärnus, Tartus, Võrus, Viljandis, Paides, Kuressaares, Haapsalus, Rakveres, Jõhvis, Kohtla-Järvel ja Narvas. Ramirendi tootevalikus on väiketööriistad ja tõsteseadmed, soojendus- ja elektriseadmed, tellingud ja piirdeaiad, telgid ja keemilised käimlad, ehitussoojakud ja merekonteinerid, laadurid ja ekskavaatorid, pinnaserullid ja tornkraanad, betoonraketise vormid ja toestused. Pakume parima kvaliteediga tööriistu, ehitusseadmeid ja nendega seotud teenuseid.