Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja ja administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 388336

Tööpakkumise number

388336

Töö kirjeldus

• töö graafiku alusel
• töötamine baaris, restoranis, receptionis
• suhtlemine klientidega
• tellimuste ja broneeringute võtmine ja edastamine
• igapäevane klienditeenindus

Nõudmised kandidaadile

• vanus 20-30 eluaastat
• üliõpilase staatuses olemine on plussiks, kes liituvad internsip-i viisaga
• väga oodatud on turismi, toitlustust ja hotellindust õppivad tudengid nii kutse- kui ka kõrgkooli baasilt
• põhitingimuseks on hea inglise keel ja väga hea suhtlemisoskus klientidega
• kasuks tuleb eelnev töökogemus baaris või restoranis või haridus turismivaldkonnas
• hotellid ootavad oma uuteks meeskonna liikmeteks nii eesti kui ka vene rahvusest noori töötajaid

Ettevõte pakub

• Viisa Indiasse 6 ja 12 kuuks
• tervisekindlustus
• elamist
• toitlustamine töö juures
• transport
• palk vastavalt haridusele ja kogemustele

Lisainfo

Inglise keelne CV ja fotod palun saatke emailidele:

nelli.saar(at)gmail.com
nelli(at)canelli.in

Telefon (India) +91 9560647784
skype: nellisaar

Asukoht:
India
täistööaeg, palgatöötaja või hooajatöö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
13. august 2015
Kuulutus sisestati:
15. juuli 2015

Canelli Italia Private Limited
Pakume aastaringselt tööd India ja Dubai 5 tärni hotellidesse.
Põhilised positsioonid: ettekandjad, administraatorid, baaridaamid, receptioni töötajad, hostessid.
Canelli Italia teeb koostööd paljude India ja Dubai hotellidega, jooksvaid tööpakkumisi saate jälgida ka meie Facebooki lehelt: https://www.facebook.com/Europeaninternsinindia