Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #686215

Klienditeenindaja Itella SmartPost

CVKeskus.ee klient
Laagri, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Laagri, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: Alates 864 €/kuus
Kuulutus sisestati: 5. veebruar 2021
Kuulutus aegub: 7. märts 2021

Töö kirjeldus

Probleemsete saadetistega tegelemine, lahenduste leidmine, suhtlemine klientidega e-kirja ja telefoni teel; vajadusel ka otsekontaktis.

Vajadusel päringute edastamine koostööpartneritele.

Pakikorjete registreerimine, jälgimine, ning vajadusel konsulteerimine sorteerimiskeskustega.

Reklamatsioonide registreerimine vastavalt ettevõttes kehtestatud korrale.

Nii siseriiklike kui ka rahvusvaheliste päringute koordineerimine klienditeeninduse osakonna ja sorteerimiskeskuse vahel.

Kullerteenuste kokkuleppimine.

Ootused kandidaadile

Väga hea suhtlemis- ja väljednusoskus nii kõnes kui ka kirjas;

Oskus planeerida iseseisvalt oma tööd;

Väga hea eesti ja inglise keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil;

Arvutikasutamise oskus (MS Office);

Väga hea pingetaluvus;

Ettevõte pakub

Põhjalik sisseelamiskava ja väljaõpe;

Kaasaegsed ja turvalised töövahendid;

Haiguslehe hüvitis alates teisest haiguspäevast , isikliku elu sündmuste toetus, meelespidamine tähtpäevadel;

Kaasaegne töökeskkond usaldusväärse ja eduka tööandja juures;

Tööaeg esmaspäevast reedeni kell 09:00-17:30;

Töö asukoht: Jälgimäe tee 13 B, Tänassilma küla, Saku vald.

Tööpakkumise number
#686215

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. märts 2021
Kuulutus sisestati:
5. veebruar 2021

Itella Estonia OÜ on Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Eestis, Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis ja Leedus. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 16 aasta.
Lisaks logistikalahendustele pakub Itella ka pakiautomaatide teenust.
Itella SmartPOST on Eesti vanim, tuntuim ja kvaliteetseim iseteeninduslike pakiautomaatide teenuse pakkuja.

Vaata rohkem