Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #241412

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töötaja põhiülesandeks on klientide sõbralik teenindamine ning nõustamine.
Arveldamine kassas.
Kauba vastuvõtt ning väljapanek
Inventuuridel osalemine
Müügisaali korrashoid

Ootused kandidaadile

Hea suhtlemisoskus
Vähemalt keskharidus
Eesti ja vene keele valdamine
Täpsus ja kohusetundlikus
Kasuks tuleb eelnev müügitöö kogemus

Ettevõte pakub

Pakume meeldivat töökeskkonda arenevas ettevõttes.
Stabiilset põhipalka+tulemustasu.
Töö graafiku alusel

Tööpakkumise number
#241412

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. november 2011
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2011

OÜ Stabira on loodud 2006 aastal. Tegevusvaldkonnaks on spordi- ja vabaaja riiete ning jalatsite jaemüük enimtuntud spordibrändidelt. Samuti müüme
spordivarustust. Kauplused asuvad Viljandis ja Rakveres. Detsembris avame kolmanda kaupluse Kohtla-Järvel Vironia kaubanduskeskuses. Seoses sellega
otsime oma kollektiivi toredaid ja teotahtelisi inimesi, kes suudaksid pakkuda klientidele meeldivat teenindust.

Vaata rohkem