Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #830653

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Viimsi, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Viimsis asuv Hiina restoran China Red otsib osalise koormusega klienditeenindajat oma tublisse rahvusvahelisse tiimi!

Sinu ülesandeks on meie klientide eest hoolitsemine nii restoranis kohapeal kui toitu kaasa müües, seda 1 kuni 2 päeva nädalas.

Ootused kandidaadile

  • Oled positiivne ja energiline

  • Räägid inglise keelt lisaks eesti keelele

  • Suhtlemisoskus on sinu tugevuseks

  • Otsid stabiilset töökohta

  • Oled vähemalt 19-aastane

Ettevõte pakub

  • Mõistliku pikkusega tööpäevad

  • Paindlik graafik

  • Hea kogemus Aasia köögist

  • Väga tore seltskond

  • Hea palk usaldusväärselt tööandjalt

Tööpakkumise number
#830653