Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #623373

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendid hindavad kiiret tagasiside käsitlemist, mille tagab andmete täpne sisestamine erinevatesse arvutiprogrammidesse. Lisaks sisaldab Sinu tööpäev klientide nõustamist telefoni ja e-posti teel.

Nõudmised kandidaadile

Hindame kõrgelt kui oled hoolikas, kiire, loogilise mõtlemisega ning oma positiivsusega tood nii klientidele kui tiimi head energiat. Sinu hea eesti ja vene keelne suhtlus aitavad tagada klientide rahulolu. Inglise keele oskus annab Sulle kandideerimisel eelise. Sinu töös on vajalikud korrektne keelekasutus ning väga hea suhtlemis ja eneseväljendusoskus

Ettevõte pakub

Meie tööaeg on esmaspäevast – reedeni kell 8:00 – 16:30.

Pakume Sulle lahedaid töökaaslasi, arengu- ja karjäärivõimalusi, sportimise toetust, toredaid ühisüritusi ning motiveerivat töötasu. Meie armas kontor asub Tallinna külje all Loo alevikus, Jõelähtme vallas.

Tööpakkumise number
#623373

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. november 2019
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2019

Lindström on üks juhtivaid Euroopa tekstiiliteenuste ettevõtteid, kellel on tekstiilitööstuses üle 170 aasta kogemusi. Me pakume lahendusi ruumide puhtuse tagamiseks ja sisekujunduseks, töörõivaid ja töökaitselahendusi.
Lindströmi ülesandeks tugevdada oma klientide ettevõttekuvandit ja muuta nende igapäevaelu oma teenuste abil lihtsamaks. Üüritekstiilide teenus on kulutõhus ja keskkonnasäästlik moodus ettevõttes vajalike tekstiilidega tegelemiseks.
Lindström on tugevalt kasvav rahvusvaheline ettevõte. Meie eesmärgiks on geograafiliselt laieneda ja pikemas perspektiivis oma turuosa suurendada. Edukus põhineb tegevuste tugeval kontseptsioonil, mis tagab tegevuste kvaliteedi, teenuste ühtsuse ning vastutustundlikkuse kõikides tegevusriikides.

Vaata rohkem