Tööpakkumise number #718159

Klienditeenindaja

2
KONVERS OÜ
Harjumaa

Töö kirjeldus

  • Klientide  nõustamine ja teenindamine  müügisaalis

  • Kaupade müümine, tutvustamine, soovitamine ja pakkumine

  • Kaupade vastuvõtt, väljapanemine ja müügisaali kujundamine

  • Müügisaali korrashoid

  • Töö on graafiku alusel

Ootused kandidaadile

  • Täpsust ja kohusetundlikkust

  • Aktiivsust ja ausust

  • Lojaalsus tööandja suhtes

  • Arvutioskust tavakasutaja tasemel

  • Vene keele oskust B2 suhtlustasandil ja eesti keele oskust A1 suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

  • Ettevõtte siseseid soodustusi
  • Palk vastavalt oskustele ja eelnevale töökogemusele
  • Isiklikku ja tööalast arengut läbi väljaõppe .
  • Huvitavat ja stabiilset  tööd erinevate kaubagruppidega.
  • Kui sinu emakeel on eesti keel omandad  lisaks  töökogemusele
  • ka tasemel vene keele oskuse.

Lisainfo

Töökoht asub Paldiskis.

Tööpakkumise number
#718159