Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 422657

Tööpakkumise number

422657

Töö kirjeldus

  • kliendi tellimuste vastuvõtmine, saadetiste informatsiooni sisestamine andmebaasi
  • saabuvatest saadetistest kliendi informeerimine
  • kliendile teenuse-arvete koostamine
  • veokorralduslike probleemide lahendamine koostöös ettevõtte teiste osakondadega
  • töötamine graafiku alusel E-L 8:00-16:30

Nõudmised kandidaadile

  • kohusetundlikkus ja hea suhtlemisoskus
  • väga hea eesti kõne- ja kirjakeele oskus
  • inglise ja vene keele oskus suhtlemistasandil
  • arvuti kasutamise oskus

Kasuks tuleb:
  • kasuks tuleb töökogemus ja erialane haridus veokorralduse/logistika alal

Ettevõte pakub

  • sõbralikku ning toetavat kollektiivi
  • stabiilset töökeskkonda rahvusvahelises ettevõttes
  • tööks vajalikku väljaõpet
  • ettevõtte sisest arenguvõimalust
  • tasuta transport Tallinn<>Itella (Loomäe tee 13 Lehmja küla (Jüri aleviku lähedal))

Tööle asumise aeg - niipea kui võimalik

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
24. mai 2016
Kuulutus sisestati:
10. mai 2016

tella Logistics OÜ on Posti Group'i kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis, Leedus ja Eestis. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 15 aasta.