Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 416654

Tööpakkumise number

416654

Töö kirjeldus

Rave Mööbel avab peatselt outlet tüüpi tehasepoe. Sellega seoses otsime oma meeskonda tegusat ja otsustusvõimelist müügiinimest, kelle peamised tööülesanded on:

* klientide nõustamine ja teenindamine
* tellimuste vormistamine ja edastamine
* kauba vastuvõtmine ja väljastamine laos
* reklaamide tellimine

Nõudmised kandidaadile

Töökogemuse puudumine mööblivaldkonnas ei ole takistuseks. Valdkonnaspetsiifiliste teadmiste osas võimaldame Sulle kohapealset väljaõpet.
Kandideerimise tähtsaimaks eelduseks on Sinu huvi müügitöö vastu.
Samuti on oluline, et oleksid:
* vastutustundlik
* arenemisvõimeline
* aus
* hea suhtleja

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
* mitmekülgset huvitavat tööd
* häid töötingimusi
* sõbralikku ja toetavat meeskonda ning motiveerivat tasustamissüsteemi
* hindame pikaajalist töösuhet

Lisainfo

Kasuks tuleb hea arvuti kasutamise oskus ning tööülesannetega seonduvate tegevuste planeerimisvõime.

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. aprill 2016
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2016

Rave Mööbel OÜ on 1994 aastal asutatud mööbli tootmis-, jae- ja hulgimüügifirma Eestis. Ettevõttel on 3 jaemüügikauplust ning edukaid koostööpartneried/edasimüüjaid Eestis üle 20.
80% toodangust eksporditakse skandinaaviamaadesse.