KLIENDITEENINDAJA GMP teenindusjaamas
Tööpakkumise number #813546

Tartu Terminal AS
Tartu, Tartumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Usaldame sulle:

  • klientidele silmi särama lööva teeninduse pakkumise
  • kaupade vastuvõtu ja vastavalt juhistele etteantud väljapaneku eest hoolitsemise
  • maitsva kiirtoidu ettevalmistamise ja müügi

Ootused kandidaadile

Ootame Sind, kui sarnaselt meiega:

  • hoiad oma kliente ja töökaaslasi nagu oma lähedasi
  • töökus, puhtus ja korrektsus on sulle eluviisiks
  • Sa ei pea olema ekspert teeninduses - me panustame ise sinu koolitamisse.
  • Oled täisealine

Ettevõte pakub

Saad töötada rõõmuga, sest:

  • sul on kindel ja turvaline töökoht igal ajal
  • pere on meile oluline – tähtsamate peresündmuste puhul saad tasustatud vaba päeva
  • kütus ja toit on sulle VIP hinnaga
  • põhipalgale lisaks müügiboonus ning äge motivatsiooniprogramm ootavad Sind  - kandideeri ja veendud selles ise.
  • osaline tööaeg - me püüame olla Sinu graafiku suhtes paindlikud.

Lisainfo

Uuri Terminal Oil elu kohta Gealt 5215652.
Kandideeri läbi CV Keskuse või lae CV üles www.terminaloil.ee

Kuulutus on aktiivne kuni uue tiimiliikme leidmiseni.
Võtame ühendust vaid väljavalitud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#813546

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk : 950 - 1100 €/kuus
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
15. september 2022
KLIENDITEENINDAJA GMP teenindusjaamas KLIENDITEENINDAJA GMP teenindusjaamas

Terminal Oil Grupp on kütuse jae- ja hulgimüüja ning kuulub 100% eesti kapitalile. Oleme ainulaadsemaid ettevõtteid Eesti kütuseturul – omame kõiki tarneahela lülisid alates kütusetsisternide ja -tankerite sisenemisest Eestisse ning lõpetades vedelkütuse toimetamisega lõpptarbija autopaaki - oleme Eesti Kütusepank.

Meie 20 teenindusjaama on tuntud sõbralike teenindajate, kvaliteetse kütuse, suurepärase kohvi ning maitsvate toitude poolest.

Oleme Eesti Vabariigi aastatepikkune partner riiklike vedelkütusereservide hoiustamisel. Vedelkütuseterminalid on Eesti siseturul suurimad.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
TARTU BOOSTI KLIENDITEENINDAJA MAHLABAARID OÜ
TARTU BOOSTI KLIENDITEENINDAJA MAHLABAARID OÜ • Tartu
Tartu
TARTU LÕUNAKESKUSE XS MÄNGUASJADE KLIENDITEENINDAJA Anvol OÜ
TARTU LÕUNAKESKUSE XS MÄNGUASJADE KLIENDITEENINDAJA Anvol OÜ • Tartu
Tartu
2 näd. tagasi
KLIENDITEENINDAJA SÕBRA CITYALKOS Aldar Eesti OÜ
KLIENDITEENINDAJA SÕBRA CITYALKOS Aldar Eesti OÜ • Tartu
Tartu
KLIENDITEENINDAJA SAALIS VÕI GARDEROOBIS OÜ Päevaklubi Maasikas
Alates 6 €/tunnis
KLIENDITEENINDAJA SAALIS VÕI GARDEROOBIS OÜ Päevaklubi Maasikas • Tartu
Tartu
6 p. tagasi
MÜÜJA-KLIENDITEENINDAJA TARTU EEDENI JYSKI JYSK Linnen'n Furniture OÜ
Alates 800 €/kuus
6 p. tagasi
MÜÜJA-KLIENDITEENINDAJA TARTU EEDENI JYSKI JYSK Linnen'n Furniture OÜ • Tartu
Tartu
Vaatan kõiki