Klienditeenindaja (Finest)
Tööpakkumise number #803876

Omniva
Tallinn, Harjumaa
Soovin kandideerida
Ole esimese 10 kandideerija seas!
Link kopeeritud
Tööpakkumine aegub 13 päeva pärast.

Töö kirjeldus

Oleme rõõmuga valmis pakkuma sulle:
- tööd summeeritud kvartali lõikes täiskoormusega E-R 9.30-19.30; L 9.30 - 15.30 P suletud;
- koostööd erinevate osakondadega, et jagada kogemusi ja leida klientidele sobivaid lahendusi.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind oma tiimi kui Sa:
- omad head stressitaluvust, varasemat kogemust klienditeeninduses ja soovid panustada Omniva edusse;
- täidad täpselt ja kohusetundlikult nii suured kui ka väiksed ülesanded;
- tahad pakkuda klientidele head teeninduskogemust;
- naudid klientide nõustamist, töö arvutiga ning dokumentidega ja saadetiste haldust;
- oled omandanud vähemalt keskhariduse ja sul on arvutikasutamise oskus tavakasutaja tasemel.

- põhjalikku väljaõpet ja kaasaegseid töövahendeid;
- lisapuhkust, sooduspakkumisi meie koostööpartneritelt ning erinevaid lisaboonuseid;
- võimalust teha karjääri tegusas ja rõõmsas ettevõttes.

Tööpakkumise number
#803876

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline või vabakutseline
Kuulutus aegub:
21. august 2022
Kuulutus sisestati:
6. august 2022

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

5 p. tagasi
TULE SÜGISHOOAJA KAUPADE MÜÜJAKS TÖÖTASUGA ALATES 7.63 EUR/T DEPO DIY EE OÜ
5 p. tagasi
TULE SÜGISHOOAJA KAUPADE MÜÜJAKS TÖÖTASUGA ALATES 7.63 EUR/T DEPO DIY EE OÜ • Tallinn
Tallinn
3 p. tagasi
TEENINDUSJUHT MERIMETSA SELVERIS Selver
3 p. tagasi
TEENINDUSJUHT MERIMETSA SELVERIS Selver • Tallinn
Tallinn
4 p. tagasi
E-POE VAHETUSE VANEM T1 SELVERIS Selver
4 p. tagasi
E-POE VAHETUSE VANEM T1 SELVERIS Selver • Tallinn
Tallinn
4 p. tagasi
KLIENDITEENINDAJA KÕNEKESKUSES Express Post AS
Alates 961 €/kuus
4 p. tagasi
KLIENDITEENINDAJA KÕNEKESKUSES Express Post AS • Tallinn
Tallinn
UUS
23 tundi tagasi
VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR Hilton Tallinn Park
UUS
VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR Hilton Tallinn Park • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki