Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja/ Ettekandja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 437692

Tööpakkumise number

437692

Töö kirjeldus

- Kõrgetasemelise klienditeeninduse tagamine,
- Klientidega suhtlemine ja rahulolu tagamine,
- Arveldamine kassaprogrammis CompuCash,
- Saali ettevalmistamine ja korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

- Eelnev töökogemus a´la carte restoranis,
- Hea eesti, vene ja inglise keele oskus,
- Teenindusvalmidus ja professionaalsus,
- Ausus, korrektsus ja kohusetundlikkus.

Ettevõte pakub

- Stabiilset ja kindlat töökohta,
- Tööd graafiku alusel,
- Meeldivat ja sõbralikku töökollektiivi,
- Kaasaaegseid töötingimusi ja töövahendeid,
- Oma töötaja soodustusi,
- Konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

Palume CV fotoga!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
23. september 2016
Kuulutus sisestati:
25. august 2016

Hotell St. Barbara asub vaid jalutuskäigu kaugusel Tallinna vanalinnast.
Hotellis on 53 tuba ja 100 kohaline Saksa stiilis restoran Baieri kelder

Baieri kelder on Hõbelusikas 2005 Parim Pubi

Pakume ehedaid maitseelamusi roogadega, mis on valmistatud Saksamaalt pärit retseptide alusel. Lisaks on Baieri Keldris lai valik Saksa ja Eesti kuulsaid vaadiõllesid.