Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199587

Klienditeenindaja emapuhkuse ajaks

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tulevase töö peamised ülesanded on

  • kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine;
  • kliendile kauba tutvustamine, hinnakirjade saatmine, tellimuste vastuvõtmine;
  • kaupade vastuvõtmine, kontrollimine, müügiks ettevalmistamine, komplekteerimine;
  • lõike- ja potilillede hooldus;
  • kassadokumentide vormistamine, arvete koostamine ja kontrollimine;
  • osalemine inventuuride läbiviimises;

Ootused kandidaadile

Me otsime just Sind, kui

  • Sinu varasem töökäik tõestab suutlikkust saavutada ametikohale seatud ootused;
  • Sinu varasemad kaastöötajad iseloomustaks Sind kui koostöövalmit, otsustusvõimelist, iseseisvat, tulemustele orienteeritud ja usaldusväärset eksperti, kes on harjunud töötama muutlikus keskkonnas ning suhtub paindlikult oma tööaega;
  • Sul on olemas teenindusalased teadmised ja kogemused;
  • Sa suudad loovalt läheneda igale kliendile ja lahendada võimalikke probleeme;
  • Sulle on omane täpsus ja loogiline mõtlemine;
  • Sa valdad suhtlustasandil eesti, vene ja inglise keelt;
  • Sul on hea arvutikasutamise oskus;
  • Sinu eeliseks on tegevusharu tundmine.

Pakume Sulle stabiilset tööd huvitavas valdkonnas, professionaalset tegevusvabadust, tööks vajalikku täiendkoolitust ning toetavat meeskonda.

Tööpakkumise number
#199587

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
11. juuni 2010

Floreana OÜ on lõike- ja potilillede hulgimüügiga tegelev ettevõte. Lisaks lõike- ja potililledele kuuluvad tootevalikusse haljastustaimed, suvelilled, istutusmullad, potiümbrised, keraamika, floristikatarbed.

Vaata rohkem