2023-08-23 14:48:55

Klienditeenindaja Calvin Klein rõivakauplusesse

CVKeskus.ee klient
Põldma Kaubanduse AS ehk Denim Dreami kauplustekett on tuntud mitmekülgse brändivaliku poolest terves Baltikumis, pakkudes klientidele nii maailmakuulsaid trendibrände kui ka klassikalisemaid moebrände, nagu Guess, Tommy Hilfiger, Pepe Jeans, Calvin Klein, Denim Dream jpt. Põldma Kaubanduse AS on kõigi eeltoodud kaubamärkide maaletooja ning peamiseks tegevusalaks on jae- ja hulgimüük.

30. tegevusaastaga on ettevõte jõudsalt laienenud, omades üle 120 poe Eestis, Lätis, Leedus kui ka Poolas.

Teadlikud ja positiivsed inimesed, moekirg ning professionaalne teenindus – kõik see kokku oleme meie! Meie väärtused loovad igapäevaselt meie töökeskkonda, kus igaüks saab tunda end oodatud ja vajatuna

Kohtumiseni Denim Dreami kauplustes!

Töö kirjeldus

KLIENDITEENINDAJANA on Sul võimalus

suhelda päeva jooksul mitmete erinevate inimestega ning on teaduslikult tõestatud, et tänulikkus ja võõraste inimestega suhtlemine teeb õnnelikumaks. Ehk oled ka Sina just täna otsimas oma ellu rohkem tänu- ja õnnetunnet?
Kui jah, siis oled lahkelt oodatud liituma meie Denim Dreami perega


Meiega oled hoitud! 
Meiega koos on lahe!
Meil on Sulle palju anda, kui sa oled valmis vastu võtma! ♡

Võimalus töötada Viru Keskuses & Rocca al Mare Keskuses
Töökoormus: 0.75-1.0
Tööle asumine: kokkuleppel

Ootused kandidaadile

Kui Sul on positiivne ja lahendustele suunatud mõtteviis, eesti keele oskus ning vähemalt kesk- või kutseharidus, siis just Sind me otsimegi.

Sinus on kõik juba olemas - usalda uute alguste võlu! ⭐️

Ettevõte pakub

Meie põhiväärtused on ausus, avatus, hoolivus & areng. Lisaks nendele ootavad Sind meie perega liitudes brändi- ja teeninduskoolitused, ettevõttesisesed arenguvõimalused, soodsamad treenimisvõimalused MyFitnessis, omatöötaja soodustus (tööriided) & motiveeriv tasusüsteem.

Ootame Sinuga kohtumist töövestlusel!