Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #632670

Klienditeenindaja Betta lemmikloomakauplusesse

Firma nimi peidetud
Kohtla Järve / Jõhvi, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Betta lemmikloomakauplused Kohtla-Järvel ootavad oma meeskonnaga liituma aktiivset ja rõõmsameelset klienditeenindajat.
Peamisteks tööülesanneteks on klientide nõustamine ja teenindamine, kauba vastuvõtt ja väljapanek, kaupluseruumide korrashoid ning kaupluses oleva eluskauba hooldamine.

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on
* Vähemalt keskharidus
* Eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil
* Valmidus vahetustega tööks

Omalt poolt pakume stabiilset töökohta üle 25-aastase tegutsemisajalooga ettevõttes, valdkonna temaatikaga seotud koolitustel osalemist.

Tööpakkumise number
#632670

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
23. detsember 2019

Teravilja; töötlemata tubaka; seemnete ja loomasööda hulgimüük

Vaata rohkem