Klienditeenindaja/ baaridaam VIP2

SOME OÜ "KOHVIK MMUAH"

Tööpakkumise number

577490

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda pikemaajalist, kohusetundlikku, rõõmsat, pinget taluvat ja vähemalt 1 aastase töökogemusega baaridaami/ klienditeenindajat.

Tööülesanneteks on tellimuste vastuvõtt lauas ja letis, kauba vastuvõtt,baari korrashoid, igakuise inventuuri tegemine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame sinult väga head suhtlemisoskust, kiiret taipu ning professionaalse baaridaami/ klienditeenindaja oskuseid.
Kogemusi vähemalt 1 aasta klienditeenindajana.
Vanust vastavalt alkoholiseadusele.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume mõnusat kollektiivi;
Tööd graafiku alusel

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. veebruar 2019
Kuulutus sisestati:
28. jaanuar 2019
Soovin kandideerida

Klienditeenindaja/ baaridaam

Kohvik Mmuah on Tallinna kesklinnas asuv hubane ja õdus kohvik, kus on hea sõbrannaga veiniklaasi taga juttu puhuda või sõpradega õhtustada.

Vaatan ettevõtte profiili