Klienditeenindaja / baaridaam
Tööpakkumise number #832975

1
Route 33 baar & grill
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Klientide ja gruppide teenindamine
Jookide tutvustamine ning soovitamine
Kaupade väljapanek
Klientidega arveldamine
Müügisaali korrashoid

Ootused kandidaadile

Oled särav suhtleja, sul on hea vaist (suudad eristada õnneliku klienti õnnetust), omad kogemust inimeste rõõmustamise alal;
Suudad väljendada emotsioone erinevates keeltes: eesti, inglise ja vene keeles
Hea pingetaluvus
Viisakas välimus
Kohusetundlikkus ja täpsus
Töökus

Ettevõte pakub

Toredat nooruslikku kollektiivi
Konkurentsi võimelist töötasu
Uusi kogemusi klientide teenindamise vallas
Huvitavat ja suhtlemisrohket tööd
Kaasaegset töökeskkonda

Tööpakkumise number
#832975

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
BAARITÖÖTAJA / KLIENDITEENINDAJA PANMS OÜ
6 - 8 €/tunnis
BAARITÖÖTAJA / KLIENDITEENINDAJA PANMS OÜ • Tallinn
Tallinn
3 näd. tagasi
Підходить і для українців
KLIENDITEENINDAJA Crutoy OÜ
7 - 9 €/tunnis
KLIENDITEENINDAJA Crutoy OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 5
MYSUSHI PAKUB TÖÖD: GRAAFIKUGA KELL 11/12:00 - 21/22:00! DAS Group OÜ
Alates 5.5 €/tunnis
5
MYSUSHI PAKUB TÖÖD: GRAAFIKUGA KELL 11/12:00 - 21/22:00! DAS Group OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 9
nädal tagasi
KRISTIINE O'LEARYS KUTSUB TIIMI PEABAARMENI! APL Restoranid OÜ
9
KRISTIINE O'LEARYS KUTSUB TIIMI PEABAARMENI! APL Restoranid OÜ • Tallinn
Tallinn
TEENINDAJA VEINIRESTORANI R14 Esperan OÜ
TEENINDAJA VEINIRESTORANI R14 Esperan OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki