2023-08-23 14:48:55

KLIENDITEENINDAJA AIANDUSKAUPADE POP-UP POES HAABERSTIS

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma tiimi säravaid ja asjalikke klienditeenindajaid, kes oma viisaka ja meeldiva suhtumisega korraldaksid pop-up poe igapäevast tööd, sh peamiselt klientide teenindamist. Isikuomadustest hindame täpsust, ausust, kohusetundlikkust, iseseisvat mõtlemisvõimet oma töö planeerimisel. Sobid meile kui armastad lilli, Sulle meeldib inimestega suhelda ja tahad teha tähtajalist tööd 3 kuud.

TÖÖÜLESANDED

  • klientide nõustamine ja teenindamine
  • kaupade väljapanek
  • taimede hooldamine müügiplatsil

Ootused kandidaadile

NÕUDMISED

  • oskad suhelda eesti keeles suhtlustasandil
  • oled täpne
  • oled valmis tegema aktiivset klienditeenindustööd

EELISE ANNAB

  • müügitöö või klientide teenindamise kogemus
  • aiandusalased teadmised
  • vene keele oskus

Ettevõte pakub

PAKUME

  • väärilist palka tähtajalise töö eest
  • mõnusat töökeskkonda värskelt disainitud müügipaviljonis